SPRZEDAŻ I MONTAŻ OKIEN, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, DOCIEPLENIA

Ocieplenia budynków, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, region


Prace dociepleniowe

Jedną z najważniejszych prac, jakie trzeba wykonać podczas budowy nowego domu, jest solidne i fachowe ocieplenie całego budynku. Prawidłowo wykonane ocieplenie wspomaga zatrzymywanie ciepła w środku, co oczywiście przekłada się na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania w trakcie zimniejszych miesięcy. Izolacja ścian budynku ogranicza także przedostawanie się do środka hałasu oraz absorbcję wilgoci z otoczenia, dlatego dobrze ocieplona elewacja nie stanie się celem pleśni i grzyba.

Nowoczesne ocieplanie domów i mieszkań

Reno-Design sp. Z o.o. zajmuje się skutecznym ocieplaniem elewacji nowopowstałych domów oraz docieplaniem budynków mieszkalnych I komercyjnych przy użyciu najnowszych metod. Wykonujemy ocieplanie wełną mineralną i ocieplanie styropianem. Obydwa przypadki różnią się procesem, ale ich zadanie pozostaje takie samo: polepszenie komfortu mieszkańców oraz obniżenie opłat eksploatacyjnych za ogrzewanie.

Zdarza się, że istniejące już budynki posiadają słabe ocieplenie, niespełniające wystarczająco swojej roli lub nie posiadają go wcale. Warto wówczas pomyśleć o dociepleniu elewacji, które zauważalnie pomoże w utrzymaniu ciepła we wnętrzu, zmniejszy rachunki i ryzyko wystąpienia pleśni, zarówno w budynku komercyjnym, jak i mieszkalnym.

Reno-Design posiada umiejętność prawidłowego przeprowadzania nowoczesnych i fachowych dociepleń zgodnie z ich profesjonalnymi systemami, gwarantując tym samym wszystkim klientom usługę na najwyższym poziomie. Wszelkie materiały używane do wykonywania dociepleń elewacji pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów wysokiej klasy materiałów budowlanych.

Ocieplenia elewacji

Najczęściej używaną metodą ocieplenia, nie tylko przez Reno-Design, ale także przez wiele innych firm budowlanych, jest metoda BSO (Bezspoinowy System Ociepleń), nazywana metodą lekko-mokrą. Ta nowoczesna metoda sprawdza się idealnie zarówno w nowo ocieplanych budynkach, jak i w tych docieplanych. W tej metodzie jednym z najczęściej używanych materiałów jest styropian wykonany z kulek spienionego polistyrenu – charakteryzują się one bardzo słabym wchłanianiem wody, co oczywiście wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu wilgoci we wnętrzu budynku. Kulki polistyrenu wypełnione są powietrzem, które jest doskonałym izolatorem. Płyty styropianowe stanowią też świetną barierę dla dźwięku, dlatego używanie polistyrenu podczas ocieplania elewacji dodatkowo pomaga w wyciszeniu każdego budynku mieszkalnego i komercyjnego.

Niezależnie od tego, czy budynek przetrwał już kilka dekad, czy dopiero powstaje, z pewnością warto pomyśleć o profesjonalnym ociepleniu. Komfort przebywania w dobrze docieplonym budynku poprawia się zarówno w sezonie grzewczym, kiedy ciepło nie ucieka na zewnątrz, jak i podczas upalnych miesięcy, kiedy izolacja ścian wykonana podczas ocieplania zapobiega przedostawaniu się gorącego powietrza do środka. Ponadto, nowo wykonane docieplenie zapewnia również szansę na odświeżenie elewacji budynku lub wykonanie jej całkowicie inaczej. Nie trzeba już także wspominać o znacznym zmniejszeniu kosztów wynikających z potrzeby dogrzania pomieszczeń zimą oraz ochłodzenia ich latem w nieocieplonym budynku.

Ocieplenia budynków Ostrołęka Ostrów Mazowiecka

Inne usługi: Remonty i wykończenia wnętrz | Ocieplenia budynków | Sprzedaż i montaż okien, bram, drzwi | Mycie elewacji, dachów, kostki | Remonty łazienek pod klucz | Układanie podłóg (parkiety, terakota, etc.) | Układanie glazury | Montaż ścianek działowych z płyt karton gips | Malowanie | Szpachlowanie